Монітор 27" LG 27UP850-W 4K Ultra HD IPS 60 Гц
Код: CS02212589
Монітор 27" LG 27UP850-W 4K Ultra HD IPS 60 Гц, фото №1
Монітор 27" LG 27UP850-W 4K Ultra HD IPS 60 Гц, фото №2
Монітор 27" LG 27UP850-W 4K Ultra HD IPS 60 Гц, фото №3
Монітор 27" LG 27UP850-W 4K Ultra HD IPS 60 Гц, фото №4
Монітор 27" LG 27UP850-W 4K Ultra HD IPS 60 Гц, фото №5
Монітор 27" LG 27UP850-W 4K Ultra HD IPS 60 Гц, фото №6
Монітор 27" LG 27UP850-W 4K Ultra HD IPS 60 Гц, фото №7
Монітор 27" LG 27UP850-W 4K Ultra HD IPS 60 Гц, фото №8
Монітор 27" LG 27UP850-W 4K Ultra HD IPS 60 Гц, фото №9
Б/В
-10%
знижки для ЗСУ
  • Діагональ екрану
    27 "
  • Роздільна здатність екрану
    3840 х 2160
  • Тип матриці
    IPS
  • Яскравість дисплея
    400 кд/м²
  • Співвідношення сторін
    16:9
  • Максимальна частота оновлення
    60 Гц
  • Час відгуку
    5 мс
  • Ігрові функції
    AMD FreeSync
  • Інтерфейси та підключення
    1 x DisplayPort, 2 x HDMI 2.0, 1 x USB Type-C, 2 x USB 3.0 Type-A, 3.5 mm Mini-Jack
  • Функції та можливості
Переглянути всі характеристики
18 199
Готовий до відправки
Бонусами
до 25 %
Частинами
5 платежів
Частинами
Кешбек +364 бонусів
Гарантія
1 міс.
Повернення 14 днів
Продавець: Synthetic
Стан: Б/В Задовільний
Гарантія: 1 місяць
Synthetic
1411 відгук, 96% позитивних
Опис та характеристики
Деталі під контролем
Чистий і яскравий HDR
Ефект HDR для SDR-контенту
Чудова кольоропередача та широкий огляд
До апаратного калібрування готовий
Просте керування й сумісність
Захопливий ігровий досвід
Чіткіше, плавніше та швидше
Реагуйте на супротивників швидше
Атакуйте першим у темряві
Яскраво та реалістично
Простий користувальний інтерфейс
Легко та зручно
Знайшли помилку?
  • ПризначенняДля дизайну та графіки
  • VESA100 x 100 мм
  • Діагональ екрану27 "
  • Роздільна здатність матриці4K
  • PPI (Щільність пікселів)163 ppi
  • Тип матриціIPS
  • Яскравість дисплея400 кд/м²
  • Поверхня екрануАнтиблікова
  • Співвідношення сторін16:9
  • Форма екрануПлоский
  • Тип підсвічуванняWLED (світлодіодне підсвічування)
  • Глибина кольору10 біт (8 біт + FRC)
  • Технології поліпшення зображенняFlicker-FreeHDR
  • Кут огляду по горизонталі178 °
  • Кут огляду по вертикалі178 °
  • Висота видимої області335.6 мм
  • Ширина видимой області596.7 мм
  • Кількість кольорів екрану1.07 млрд
  • Ігрові функціїAMD FreeSync
  • Потужність динаміків2 х 5 Вт