Годинник GUESS Classic GW0265G10 Срібний
- СтатьУнісекс
Доставка товару з ЄС
- СтатьУнісекс
- МеханізмКварцовий
- Тип циферблатуСтрілочно-електронний
- ФункціїКалендар
- СклоМінеральне
- Форма корпусуКруглий
- Матеріал корпусуНержавіюча стальСталь
- ВодонепроникністьДо 50м (Дощ, умивання, душ)
- Матеріал ремінцяСтальНержавіюча сталь
- Ширина ремінця15 мм
- Колір ремінцяСріблястий
- Колір циферблатуЗелений
- Діаметр40 мм
- Товщина корпусу10 мм