Годинник Casio MDV-10-1A1VEF Unisex, Кольоровий
Код: CS02550137
Годинник Casio MDV-10-1A1VEF Unisex, Кольоровий, фото №1
Немає в наявності
Доставка товару з ЄС
Synthetic EU
189 відгуків, 94% позитивних
Опис та характеристики
  • СтатьУнісекс
  • МеханізмКварцовий
  • Тип циферблатуСтрілочний
  • ФункціїКалендарПідсвічування
  • СклоМінеральне
  • Форма корпусуКруглий
  • Матеріал корпусуНержавіюча стальСталь
  • ВодонепроникністьДо 50м (Дощ, умивання, душ)
  • Матеріал ремінцяПластик
  • Ширина ремінця17 мм
  • Колір ремінцяЧорний
  • Колір циферблатуЧорний
  • Діаметр36 мм
  • Товщина корпусу10 мм