Годинник Аналоговий CITIZEN CA4505-21X Чоловічий Шкіряний Ремінець Зелений Стандартний розмір
Код: CS02550056
11 921
Немає в наявності
Доставка товару з ЄС
Synthetic EU
189 відгуків, 94% позитивних
Опис та характеристики
  • СтатьДля чоловіків
  • МеханізмКварцовий
  • Тип циферблатуСтрілочний
  • ФункціїКалендарПідсвічуванняСекундомір
  • СклоМінеральне
  • ОсобливостіНа сонячній батареї
  • Форма корпусуКруглий
  • Матеріал корпусуНержавіюча стальСталь
  • ВодонепроникністьДо 100м (Плавання та пірнання без аквалангу)
  • Матеріал ремінцяШкіра
  • Ширина ремінця21 мм
  • Колір ремінцяЧорний
  • Колір циферблатуБежевий
  • Діаметр44 мм
  • Розміри12 x 4,4 x 1,3 см; 89 г
  • Товщина корпусу13 мм