Фонтан-водоспад VEVOR SWLED1200PV2 Silver
Код: CS02711673
Фонтан-водоспад VEVOR SWLED1200PV2 Silver, фото №1
Фонтан-водоспад VEVOR SWLED1200PV2 Silver, фото №2
Фонтан-водоспад VEVOR SWLED1200PV2 Silver, фото №3
Фонтан-водоспад VEVOR SWLED1200PV2 Silver, фото №4
Фонтан-водоспад VEVOR SWLED1200PV2 Silver, фото №5
Фонтан-водоспад VEVOR SWLED1200PV2 Silver, фото №6
Фонтан-водоспад VEVOR SWLED1200PV2 Silver, фото №7
Фонтан-водоспад VEVOR SWLED1200PV2 Silver, фото №8
Фонтан-водоспад VEVOR SWLED1200PV2 Silver, фото №9
Фонтан-водоспад VEVOR SWLED1200PV2 Silver, фото №10
Продано
-10%
знижки для ЗСУ
5 759
Продано
Продавець: ONE-shop
Стан: Б/В Хороший
Гарантія: 1 місяць
ONE-shop
2753 відгуки, 94% позитивних
Опис та характеристики
Елегантна симфонія води та світла
VEVOR SWLED1200PV2 Silver — це преміальний фонтан-водоспад («водна завіса»), створений для того, щоб перетворити ваш сад, басейн або терасу на зону релаксації класу люкс. Виконаний із високоякісної нержавіючої сталі, цей каскад створює ідеально рівний, дзеркальний потік води, що спадає з приємним терапевтичним звуком. Завдяки довжині 1200 мм, він формує величну водну стіну, яка стає центральним елементом ландшафтного дизайну.
Інноваційне LED-освітлення та надійність
Простота встановлення та універсальність
Знайшли помилку?
  • ТипНастінний фонтан-водоспад для басейнів / ставків
  • МатеріалНержавіюча сталь
  • КолірСріблястий
  • Додаткові характеристикиСтійкість до корозії в солоній воді, захист від UV, Стандартне різьбове з'єднання (1.5" або 2")