Всі статті

Що таке найкраща пропозиція


У кожній картці товару можна помітити таку позначку — Найкраща пропозиція. Що це означає? 

Так як сайт Synthetic є маркетплейсом, товари на ньому розміщують різні продавці. Відповідно, досить часто буває так, що на один товар є декілька пропозицій з різними цінами від кількох продавців. Як із цих пропозицій вибрати одну, яка буде відображатися в картці товару головною? 

Той продавець, чий товар має найнижчу ціну з-поміж аналогічних товарів від інших магазинів, отримує на нього статус Найкраща пропозиція, і саме він буде відображатися зверху в картці товару, в каталозі і в результатах пошуку по сайту.

Іншими словами, в інтересах кожного продавця вказувати лояльні ціни, аби його товари бачили інші покупці і зростала вірогідність того, що придбають товар саме в цьому магазині.


Ось як це виглядає на торговому майданчику:


  • Картка товару. Під назвою товару стоїть статус Найкраща пропозиція. Вказано назву магазину та ціну товару.  • Пропозиції інших магазинів можна побачити у блоці Інші пропозиції, натиснувши Переглянути все  • Найкращою пропозицією стала та, де вартість нижча.Як сортуються пропозиції по товару


На Синтетику продаються товари, які розподілені за такими станами: Новий, Refurbished (Відновлений), Б/У. 

  1. Новий — це повністю новий товар, який не був у використанні. 
  2. Refurbished (Відновлений) — товар, який міг бути у використанні короткий час, або ж мав заводський брак, але відновлений до стану нового. 
  3. Б/В — товар, який був у вжитку і ділиться на три підстани — від дуже хорошого до прийнятного.

Окрім того, що пропозиції сортуються по ціні, коли перевага надається найнижчій, вони також ранжуються за станом товару. Тобто, якщо один і той самий товар представлений кількома магазинами і у різних станах, то спочатку відображається новий товар (як Найкраща пропозиція) та Refurbished, за ним іде — Б/В товар. Товари в одному стані від кількох магазинів уже будуть сортуватися лише за ціною: найнижча стоятиме зверху.