Всі статті

Як залишити відгук про продавця
Можливість залишити відгук про продавця надається за наступних умов:

  • Ви маєте бути авторизованим на сайті.
  • У вас є замовлення по обраному продавцю, за яким не лишали відгуків.
  • Ваше замовлення має бути у статусі "Виконано" або "Відхилене продавцем".

На сайті маркетплейсу є декілька методів залишити відгук про продавця. 

Зі сторінки продавця

Один з найпопулярніших — кнопка "Залишити відгук" на сторінці продавця. Щоб потрапити на неї, достатньо перейти по посиланню, натиснувши на назву магазину у блоці «Продавець цього товару», або в аналогічному блоці на будь-якій його пропозиції.Перед вами відкриється вікно з інформацією про магазин, його контакти, відгуки про продавця і його товари. Натискаємо на кнопку «Залишити відгук»
З особистого кабінету

Крім цього методу, відгук можна залишити безпосередньо зі сторінки "Мої замовлення" в особистому кабінеті користувача.
Як залишити відгук

  1. Оцініть рейтинг продавця, вказавши, яким буде відгук: негативним, нейтральним чи позитивним, обравши відповідний смайлик. Цей вибір є обов’язковим і він безпосередньо впливатиме на популярність магазину.
  2. Поставте оцінку за окремими критеріями кількістю «зірочок»: відповідність товару опису, якість упаковки та доставки, рівень обслуговування (негативно — 1-2 зірочки, прийнятно — три, позитивно — 4-5 зірок). 
  3. Напишіть текстовий коментар.
  4. Додайте при необхідності фото отриманого товару.
  5. Нижче вказується псевдонім того, хто лишає відгук (за замовчуванням береться з даних профілю користувача). До відгуку ви можете прикріпити фотокартки товару або якості пакування.Чим більше «зірочок» отримує магазин, тим вищим буде його рейтинг. Відповідно, рейтинг продавця на Синтетику залежатиме від того, чим якісніше він виконує замовлення. Користувачі дивляться на рейтинг і приймають рішення: купувати чи ні щось у цьому магазині. Високий рейтинг — це запорука хороших, стабільних продажів, низький — буде мотивувати продавця працювати над якістю своєї роботи.


Зверніть увагу!

Адміністрація маркетплейсу Synthetic.ua здійснює модерацію всіх повідомлень. Відгуки блокуються, якщо містять лайки, образи, рекламу, прояв агресії або інше, що не стосується замовлення, продавця чи товару. Зверніть увагу, що перегляд і погодження коментарів і вкладених зображень може займати певний час. Відгук з'явиться на сайті одразу, як модератори його погодять.