Всі статті

Гуманітарна допомога від маркетплейсу Synthetic.ua

У зв'язку з численними зловживаннями в напрямку гуманітарної допомоги, ми впровадили схему адресної доставки допомоги кожній людині. Ми перевіряємо отримувачів і об'єми надходження, контролюємо усіх перевізників та склади. Наша система дозволяє точно відслідкувати кожну одиницю товару, що мінімізує будь які зловживання. Після отримання допомоги, отримувач підтверджує надходження допомоги, має можливість залишити відгук та фотозвіт на сайті.Долучайтесь до нас разом допоможемо Українцям

  1. Ви можете виставити в нашому каталозі свої товари, всі хто потребує допомоги будуть робити замовлення а ви їм надсилати.
  2. Ви можете надавати нам продукти харчування і та інші необхідні речі. Ми самостійно будемо фасувати та надсилати всім хто зазнали лиха. Ми можемо прийняти ваш товар в нас на складі: м. Ковель, м. Луцьк, м. Львів, м. Люблін, м. Варшава.
  3. Ви можете допомогти фінансово. Нажаль служби доставки (нова пошта, укрпошта та інші) не надають знижок на доставку гуманітарної допомоги. Доставку посилок також оплачуємо власним коштом. Якщо ви бажаєте допомогти фінансово, будь ласка, зв'яжіться з нами.


Контактні дані:

support@synthetic.ua

+380635456394Наші партнери:

  • International Human Rights Commission.
  • Avides Media AG - велика подяка за фінансову допомогу. https://avides.com
  • Avides.pl Sp. z.o.o. - велика подяка за фінансову допомогу.